Лінгвістична школа

Перед авторами проекту було поставлено завдання запроектувати сучасну багатофункціональну мовну школу, що вдало впишеться в ділянку оточену лісом і кардинально змінить старий образ споруди, вдихнувши в неї нове життя.

На 1-му поверсі розміщується хол з рецепцією, відкрите кафе з допоміжними приміщеннями, велика зона ко-воркінгу зі скайп-боксами, що водночас може трансформуватись у відокремлені менші зони за допомогою розсувних перегородок, та конференц-зал для проведення бізнес тренінгів і конференцій. Перший поверх може бути як самостійною комерційною одиницею, так і в структурі школи.

На 2-му поверсі запроектовані приміщення для групових та індивідуальних занять, медіатека, де можна самостійно навчатись та зона фізичного розвантаження і дозвілля.

На 3-му поверсі розміщено адміністративні приміщення та готельні номери для учнів, що будуть навчатись у школі за принципом дитячих таборів.

Для збільшення привабливості споруди на 4-му поверсі влаштовано терасу з доступністю на неї маломобільних груп населення.

На території школи передбачено влаштування благоустрою з зонами паркінгу, велопаркінгу, рекреацією і місцями відпочинку. Також відвідувачі школи матимуть можливість виходу в ліс для проведення відкритих уроків і дозвілля.