Про нас

Про нас

Укрдизайнгруп (UDG) компанія, яка у продовж тривалого часу успішно працює на ринку архітектурно – проектних послуг на теренах України та за її кордонами.

Абсолютна надійність і виважена поетапність реалізації проектів, їх доступність і ясність, впевненість ескізів, виконавча дисципліна, чітке дотримання розрахункових затрат в поєднанні з економічно – ритмічною організацією будівельних робіт – основні принципи, якими керуємося ми і групи наших закордонних проектантів в інтересах Замовників.

Відчуваючи свою відповідальність перед Замовником, в тісній взаємодії з ним ми постійно прагнемо до максимальної оптимізації наших проектів в цілому, як з точки зору якості виконання, практичності, архітектурних рішень, так і в плані організації будівництва і економічності об’єктів.
Логічна послідовність такого підходу – незмінне виконання нами прийнятих договірних обов’язків в строгій відповідності з нормами професійної етики без залежності від будь – яких інтересів виробників та постачальників.

Заснована компанія в жовтні 2006 р. людьми з багаторічним досвідом архітектурного проектування, державної служби в галузі містобудування, а також в галузі економіки.

Серед працівників компанії є спеціалісти, які навчалися та набували досвід у різних  міжнародних проектах: Польща, Німеччина, Австрія, Америка, Канада, Великобританія, Франція, Росія.

Розробляючи різноманітні  проекти компанією були виконані проектні роботи по медичних закладах, спортивних спорудах, торгово-розважальних центрах, середньою площею кожного від 10 000 до 90 000 м.кв.

У жовтні 2012 року відбулося творче об'єднання компанії Укрдизайнгруп та компанії  ТПФ Україна, після чого компанія Укрдизайнгруп стала членом TPF Group.

TPF Group – одна із світових компаній-лідерів в сфері консалтингу, архітектурно-інженерних робіт та менеджмент послуг. Вона нараховує більш ніж 2200 кваліфікованих  працівників в 35-ти філіях та представництвах у 20-ти країнах світу. Стратегічними напрямками розвитку бізнесу компанії є три вектори:

- Послуги в  Секторі Нерухомості

- Сектор Енергетики та Переробки Відходів

- Послуги в Секторі Інфраструктури

Нагороди

 

 

Міжнародний конкурс  «ДІМ 2012» – Кришталева Цегла»

Нагорода за реалізований проект житлового кварталу багатоквартирних будинків "Оберіг“

(Місце вручення: м.Любінь. Польща)

 

 

"Обличчя міста - 2012“

Переможець конкурсу у номінації “Збереження архітектурної спадщини”

(Місце вручення: м.Львів. Україна)

 

 

Диплом І ступеня

Переможець конкурсу на кращі будинки і споруди,  збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2011 р. у номінації “Об’єкти дозвілля та відпочинку”

(Місце вручення: м.Київ. Україна)

 

 

Міжнародний конкурс  «ДІМ 2014» – Кришталева Цегла»

Нагорода за реалізований проект Стадіон "Арена Львів"

(Місце вручення: м.Любінь. Польща)