Парк ім.Івана Павла ІІ

        24 травня, будівельні роботи з облаштування зони духовної культури в Сихівському лісопарку, особисто проінспектував мер міста, голова Сихівської РА Ірина Маруняк, отець Василь – настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці та директор ЛКП ”Зелений Львів” – Богдан Москв’як.

        Роботи в лісопарку, який тепер носить ім’я Івана Павла ІІ, стартували ще в березні цього року. Зараз триває перший етап, кошторис якого сягає 5,6 млн гривень. На цьому етапі планують завершити прокладання центральну доріжку, яка з’єднає вулиці Лісову та Хоткевича.

       Загалом вартість проекту становить близько 50 млн. гривень, а термін реалізації – 5 років. Особливістю парку стане Хресна Дорога, облаштована для людей з особливими потребами. Плануються дитячі атракціони, фонтани, спортивні та навчальні зони і, звісно ж, громадські туалети та зона “WI-FI” 

Ірина Маруняк:

      "Парк Івана Павла ІІ – це духовна зона для сихівчан, легені Сихова. Тут відпочивають цілими родинами, з дітками, багато людей похилого віку. Цього року роботи тільки розпочались, а на 2 етапі, ми облаштуємо перпендикулярну головній алеї доріжку та Хресну Дорогу. Церква сама облаштує Стації, залучатиме кошти меценатів. Розробили проект “Укрдизайнгруп”, а підрядником виступили ТОВ “К-Інвест”.
Цей парк має бути парком української родини. Ми будемо привчати молодь до чистоти, щоб не засмічували його, щоб прибирали після себе. Щовесни, влітку та восени ми проводили толоки і вивозили гори сміття після відпочинку львів’ян. Але цього року ми зауважили, що його стало набагато менше, люди стали культурніші, стали дбати про парк. Це наслідок того, що місто звернуло увагу на цю зону”.

http://leopolis.news/na-syhovi-oblashtovuyut-park-duhovnoyi-kultury-imen...