Містобудування

Компанією Укрдизайнгруп виконуються проекти планування і забудови населених пунктів – генеральні плани міст і сіл, проекти детального планування (ДПТ) громадських центрів і житлових кварталів, проекти парків, скверів, бульварів, рекреаційних зон, меморіальних комплексів і пам’ятників, а також проекти реконструкції й реновації історичних міст та окремих комплексів, проекти благоустрою територій.

Спеціалістами структурного підрозділу компанії архітектурно-планувальною майстернею за останні роки серед інших робіт розроблені генеральні плани м. Рудки і м. Добромиль Львівської області, генплан с. Красник, Верховинського району Ів-Франківської області, детальні плани територій центру Сихова у Львові, житлового мікрорайону «Голоско» північного району  Львова, житлового кварталу на вул. І.Миколайчука у Львові, Меморіал воїнам Української Галицької Армії в м. Чорткові Тернопільської обл., проект реконструкції пл. Вічевої, вул. М.Шашкевича і прилеглих вулиць бульвару Г.Сковороди в м. Золочеві Львівської області, проект Реконструкції площі і прилеглих територій до Палацу Культури «Дружби Народів» в м. Чекрасах і ін.

В даний час Компанією розробляється проект Реконструкції лісопарку «Зубра» Сихівського житлового району, ПДП санаторно-курортного комплексу «Любінь Великий», ряд містобудівних розрахунків розміщення громадських будинків і комплексів у Львові та області.

При опрацювання проектів планування і забудови спеціалісти Компанії керуються світовим досвідом у сфері містобудування при дотриманні місцевих традицій у формуванні середовища та особливостей ландшафту етнографічних районів України.