Mukachevo Business Forum

З презентацією для гостей виступив директор архітектурної компанії «Укр-Дизайн-Груп» Ігор Кузьмак.

Говорячи про план розвитку південно-західної частини міста, мова йшла про експлуатацію території колишнього військового аеродрому Мукачева.

Пан Ігор Кузьмак зауважив, що територіїя для користування надто велика - понад 300 га землі. Але це не просто дерева та чагарники. На значній частині території колишнього аеродрому вже є інженерна інфраструктура, дороги.

Експерт зауважив про ідеально сплановану територію колишнього аеродрому, де я водовідведення, працюючі каналізаційні системи, водозабірна станція, а також рівна територія.

Що важливо для європейських партнерів - екологічний стан території, який є достатньо високим.

Ігор Кузьмак пояснив також унікальність і привабливість об’єкту - розміщення всіх обєктів підприємстава разом, на одній території. Іншими словами, індустріальний парк, водозабірна станція, житлово-спортивні споруди, цехи та склади - все розміщено в одному місті, а не розкидано по всьому місту.

На думку експерта, проект інвестиції складає від 50 до 80 млн доларів, які можуть бути розділені між декількома інвесторами. Реалізація проекту може проходити до 20 років.

«Інвестор, на початковому рівні, буде задоволений територією, адже без важких підготовчих робіт можна розпочинати бідівництво підприємства», - заявив Ігор Кузьмак. 

http://www.mukachevo.net/ua/News/view/140623

Відео можна переглянути тут