Відкриття медичного центру

1Медичний центр ново Укрдизайнгруп udg1 листопада 2014 р., на базі міської комунальної клінічної дитячої лікарні відкрили діагностичний центр  «Центр медичних інновацій Novo» , проект якого було розроблено компанією Укрдизайнгруп.

В існуючій комунальній міській дитячій лікарні в м. Львові, здійснено переобладнання цокольних приміщень, з поточним ремонтом, опорядженням фасаду цокольного поверху та облаштуванням благоустрою прилеглої території лікарняного блоку.

Медичний центр запустив перші високотехнологічні діагностичні медичні послуги. Завдяки встановленому тут діагностичному обладнанню останнього покоління – апарату комп'ютерної томографії, магнітно-резонансному томографу, трьом ультразвуковим сканерам (один з них – портативний) – пацієнти із Західного регіону України мають можливість проходити обстеження, не вирушаючи, як раніше, до Києва чи до Кракова.

У подальших планах медичного центру – залучення коштів на закупівлю сучасного мамографа, денситометра та інших апаратів, які дозволять розшити спектр діагностичних послуг, що їх надаватиме Центр.

Наявність такого обладнання виводить діагностування у Львові на світовий рівень

Медичний центр ново Укрдизайнгруп udgМедичний центр ново Укрдизайнгруп udg