Ізки

   У мальовничому куточку Карпат в Закарпатській області, Міжгірському р-ні, с.Ізки, у підніжжі гори Магури розмістився оздоровчий курорт Ізки, створений для відпочинку,оздоровлення та розваг  в будь-яку пору року!

  Вже існуючі на території курорту - готельний комплекс, баня та два ресторани  збудовані з дерев’яного зрубу. На базі курорту діє дитячий садок, стоянка з цілодобовою охороною, для проведення семінарів обладнано конференцзал.

   На курорті розташовано два власних витяги. Зі східного боку— двокрісельний довжиною 980 м з пропускною здатністю 900 осіб/год. У його підніжжі розташовано ресторан «Колибу». З західної сторони — бугельний довжиною 950 м з пропускною здатністю 900 осіб/год. В південній частині освоюваної ділянки  передбачається ще один бугельний витяг.

   На перспективу передбачено освоєння території з розширенням готельних комплексів та  влаштуванням котеджних зон з різним рівнем комфортності. Додаткова інфраструктура з розважально-відпочинковими закладами, дитячим розважальним комплексом, конюшнями для кінного відпочинку, басейном та необхідними спорудами господарського призначення. Розпланування витягів, зон спуску та безпосередньо місць проживання (готелів, котеджів) передбачено так, щоби відпочиваючим було зручно добиратися від котеджів до станцій витягу,адже ставши на лижі біля виходу з готелю, ви без перешкод сковзнете під самий витяг, а закінчивши катання спуститеся під самі двері домівки. На трасах діє штучне засніження та ратрак, також є прокат спорядження, магазин зі спортивним інвентарем, медпункт  та школа лижників.

  • Укрдизайнгруп udg архітектурне проектування Ізки
  • Укрдизайнгруп udg архітектурне проектування Ізки
  • Укрдизайнгруп udg архітектурне проектування Ізки
  • Укрдизайнгруп udg архітектурне проектування Ізки